ATM GÉPKOCSIVEZETŐ

Jelentkezési határidő: 2019-05-01

Állásajánlat nyomtatása

FŐBB FELADATOK:

  • pénz- és értékszállítás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • érvényes személy- és vagyonőr igazolvány
  • feddhetetlen előélet
  • szabálykövető magatartás
  • precíz munkavégzés
  • C kategóriás jogosítvány
  • hosszú távú elkötelezettség a társaság iránt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • budapesti és Pest megyei helyismeret

Elérhető jövedelem

Bruttó 310 000 Ft

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú elkötelezettség munkavállalóink iránt
  • stabil munkahely
  • teljes egészében bejelentett munkabér /órabér, műszakpótlékok stb.
  • cafeteria
  • utazási költségtérítés
  • díjmentesen biztosított korszerű formaruha
  • előre tervezett szolgálati beosztás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • helyszíni üzemorvosi szolgáltatás
  • kedvezményes vállalati étkeztetés
  • dolgozói kedvezmények banki és kereskedelmi partnereinknél
  • kedvezményes flotta tarifa mobil szolgáltatónknál
  • iskolakezdési támogatás
  • díjmentes állatkerti és vadasparki családi belépő
  • díjmentes nyári gyermektáboroztatás
  • díjmentes nyári gyermeknapközi
  • élet- és balesetbiztosítás
  • évi több millió forint összegű szociális alap a rászorultaknak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bér igény megjelölésével, munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre várjuk: munka@criterion.hu

  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: ATM gépkocsivezető, személy-és vagyonőr