ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

Jelentkezési határidő: 2020-12-31

Állásajánlat nyomtatása

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

Általános karbantartó

Munkakörbe munkatársat keres

Budapestre

(8 órában, nappalos munkarendben)

Amennyiben hosszú távú munkát szeretnél, elkötelezett vagy és feddhetetlen előéletű, valamint bejelentett munkalehetőséget keresel, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A napi karbantartási feladatok ellátása
  • A cég telephelyének napi szintű ellenőrzése
  • Az épület zavartalan működésnek fenntartása, a terület gépészeti berendezéseinek működése
  • Alvállalkozóknak kiadott rendes és rendkívüli karbantartási tevékenységek felügyelete
  • Tűz-, vagyon- és munkavédelmi tevékenységek, építési területek munkabiztonságának ellenőrzése

Pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Jó fizikum, teherbíró képesség
  • Kulturált megjelenés, viselkedés
  • Megbízhatóság
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Legalább középfokú műszaki végzettség / Szakipari Végzettség
  • Legalább 1-3 év tapasztalat ingatlan üzemeltetés/hasznosítás/építési projektek területén szerzett tapasztalat
  • Alvállalkozókkal való magabiztos kapcsolattartás
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • felelősségteljes munkát végezhetsz
  • teljes bejelentett munkabért kapsz
  • mindez központi helyen, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • segítünk abban, hogy egy jó közösség tagja lehess
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal segítjük kikapcsolódásodat
  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Karbantartó