KÖNYVELŐ

A CRITERION cégcsoport (G4S jogutódja) a biztonsági szolgáltatások területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető megoldásokat kínál. Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd Magyarország legnagyobb biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cégének pénzügyi csapatát, jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Bank, pénztár, tárgyi eszköz könyvelése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése, főkönyvi kartonok egyeztetése
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Közreműködés a havi és év végi zárásban
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Üzletágakkal való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú számviteli/pénzügyi végzettség, képesített könyvelői végzettség
  • Aktív számviteli tudás, jártasság az adózásban
  • Irodai szoftverek, kiemelten az Excel magabiztos használata
  • Önálló, megbízható munkavégzés, alaposság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret (FI és MM/SD/CO/AM modulok valamelyike)
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat könyvelési területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • támogató csapat, kellemes munkakörnyezet
  • alkalmazotti, határozatlan idejű jogviszony
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Polgár utca 8-10.
  • Munkaterület: Könyvelő