ÉJSZAKÁS PÉNZFELDOLGOZÓ

Jelentkezési határidő: 2019-06-01

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Bankjegyek darabszámának ellenőrzése, rendszerezése, eredetiségének vizsgálata
  • Kisebb adminisztrációs munkák

TÉGED KERESÜNK HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Feddhetetlen előélet
  • Jó monotónia tűrés
  • Terhelhetőség

Elérhető átlagkereset

Bruttó 220-250 000 Ft + szép kártya juttatás

ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Könnyen megtanulható, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Pihenőidőt biztosítunk a műszak közben
  • Teljes bejelentett munkabért kapsz, amihez még cafeteria is jár
  • Mindez központi helyen, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • Havonta mindössze 15-17 napot kell dolgoznod, és a túlóráidat is kifizetjük
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Számunkra is fontos, hogy jó közösség tagja legyél
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bér igény megjelölésével, munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre várjuk: munka@criterion.hu

  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Ft feldolgozó