GYENGEÁRAMÚ PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

Állásajánlat nyomtatása

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése, felmérése az eszközkészlet ismeretében.
  • Szerződéskötés előkészítése, ajánlat készítés
  • A gyengeáramú rendszerterv készítése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, leadása raktár részére, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, művezetés
  • Előkészíti a műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációkat és végrehajtja a műszaki átadást-átvételt
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, számlázási utasítás elkészítése, SAP-ban történő adminisztráció
  • Betartja és betartatja a rész és véghatáridőket
  • Havi rendszerességgel információt ad a projektek várható árbevétel és költség szintjéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről

A számunkra ideális jelölt:

  • Műszaki mérnökvégzettséggel rendelkezik (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • Magas szintű Excel tudása és minimum közép szintű angol nyelvtudása van
  • AutoCAD-et felhasználói szinten ismeri, és ha tűzjelző-, kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében is van tapasztalata az előnyt jelent
  • IP alapú rendszerek (IP CCTV, IP beléptető, stb.) ismerete és felhasználói szintű informatikai ismereteken túlmutató hálózatos IT tudás szintén előny

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat
  • Kezdés akár azonnal

Munkavégzés helye: Budapest és egyéb vidéki helyszínek

  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Projektvezető mérnök