ÜZEMELTETÉSI ÉS LÉTESÍTMÉNY KOORDINÁTOR (BUDAPEST)

Jelentkezési határidő: 2024-05-18

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Épületek, telephelyek állagmegóvása, üzemeltetése
  • Műszaki beruházások, fejlesztések megszervezése, lebonyolítása
  • Új kivitelezési projektek esetében ajánlatok összehasonlítása, beszállító kiválasztása, munkafolyamatok meghatározása, ellenőrzése, lebonyolítása
  • Épületeket érintő közüzemi szolgáltatókkal való kapcsolattartás és pályáztatások lebonyolítása
  • A telephelyek műszaki állapotának rendszeres felmérése, monitorozása
  • Tervezett és eseti jellegű műszaki-, eszköz és vagy szolgáltatás beszerzésének lebonyolítása, előkészítése döntéshozatalra
  • Az épületek üzemeltetése, működtetés folyamán felmerülő költségek tervezése, ellenőrzése
  • Az épületek jogszabályokban meghatározott szabályok és energetikai szempontból való megfeleltetése
  • Ügyintézések, levelezések menedzselése
  • Együttműködés a cégcsoport területeivel az üzemszerű működés fenntartása és biztosítása érdekében
  • A létesítményi karbantartók feladatainak meghatározása, szervezése, ellenőrzése
  • A munkáltató egyes kulcsfontosságú műszaki berendezéseinek beszerzésével kapcsolatos feladatok

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Jó szervezői, kommunikációs és koordinációs készséggel rendelkezel
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó habitus, kreatív gondolkodás jellemez
  • Megbízható, teherbíró és precíz vagy
  • Teljesítményorientált és elkötelezett vagy a munkáddal a beosztásoddal és munkaadóddal szemben
  • Nem okoz gondot a MS Office programok magabiztos használata

AMIVEL KI TUDSZ TŰNNI:

  • Szerződések előkészítésében, írásában szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Kifogástalan erkölcsi érzék és elkötelezettség
  • Ambiciózus vagy, és alázattal tanulni vágyó
  • Rendelkezel műszaki tapasztalattal, vagy ez irányú szakképesítéssel

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Mivel a fejlődés nálunk sem állhat meg, különböző technikai újítások alkalmazásával könnyítjük meg munkatársaink mindennapjait, és vigyázunk biztonságukra
  • Nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • Könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • Gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • vVdékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást  biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)
  • Kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
    • ingyenes belépők:
      • Állatkert
      • Vadaspark
      • Budapest Eye
      • Városligeti Műjégpálya
      • Budakeszi Dinó Park
    • további érdekes programok:
      • családi napjaink
      • közös karácsonyi forgatagunk
      • horgászversenyek
      • túrák
      • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Üzemeltetési és létesítmény koordinátor

Az állásra való jelentkezéshez regisztrálhatsz, vagy keresheted munkatársainkat az alábbi elérhetőségek egyikén:

Email: munka@criterion.hu
Tel.: +36 - 20 / 984 - 51 - 80