.NET/C# FEJLESZTŐ

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok, munkák:

  • PC szoftver fejlesztés .NET környezetben, C# programnyelven
  • beágyazott és pc szoftver-tervezés és programozás
  • a kifejlesztett projekt használatba vételéhez szükséges tevékenység, engedélyeztetési, műszaki bevizsgálási eljárások koordinálása
  • fejlesztési és terméktámogatási feladatok ellátása
  • a fejlesztések adminisztrációja, termék-dokumentálás, törzspéldányok elkészítése
  • együttműködés és kapcsolattartás a létesítményvezetőkkel, külső gyártókkal, beszállítókkal, a cégcsoport egyéb részlegeivel

A számunkra ideális jelölt:

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezik (villamosmérnök, mérnök informatikus)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • programfejlesztésben gyakorlott .NET és/vagy .NET Compact Framework keretrendszerben
  • középfokon beszél angolul
  • jogosítvánnyal rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Windows 7, Windows 10 és Windows CE operációs rendszerek ismerete
  • fejlesztőkörnyezet:
  • Visual Studio 2008, 2010 és 2015
  • MPLAB
  • Atmel Studio
  • hardver fejlesztési, tervezésitapasztalat
  • biztonságtechnikai rendszerek ismerete (tűzjelző rendszerek, vagyonvédelmi rendszerek, kamera megfigyelő rendszerek)
  • biztonságtechnikai rendszerekre vonatkozó előírások, szabványok ismerete
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • stabil háttér
  • lelkes, támogató csapat
  • hosszú távú, kiszámítható jövőkép
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Fejlesztő mérnök