SZERVIZMÉRNÖK

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az adott projekt tanulmányozása, a megrendelői igény feltárása, értékesítése, felmérése az eszközkészlet ismeretében.
  • Szerződéskötés előkészítése, ajánlat készítés
  • A gyengeáramú rendszerterv készítése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, leadása raktár részére, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, művezetés
  • Előkészíti a műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációkat és végrehajtja a műszaki átadást-átvételt
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, számlázási utasítás elkészítése, SAP-ban történő adminisztráció
  • Betartja és betartatja a rész és véghatáridőket
  • Havi rendszerességgel információt ad a projektek várható árbevétel és költség szintjéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről

A számunkra ideális jelölt:

  • Műszaki mérnökvégzettséggel rendelkezik (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • Magas szintű Excel tudása és minimum közép szintű angol nyelvtudása van
  • AutoCAD-et felhasználói szinten ismeri, és ha tűzjelző-, kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében is van tapasztalata az előnyt jelent
  • IP alapú rendszerek (IP CCTV, IP beléptető, stb.) ismerete és felhasználói szintű informatikai ismereteken túlmutató hálózatos IT tudás szintén előny

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat
  • Kezdés akár azonnal

Munkavégzés helye: Budapest és egyéb vidéki helyszínek

  • Munkavégzés helye: Budapest, Zay utca
  • Munkaterület: Szervizmérnök