UDVAROS TAKARÍTÓ

Jelentkezési határidő: 2019-04-18

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Az épület zavartalan működése érdekében az előírt és szükségszerű takarítási, és fertőtlenítési feladatok elvégzése
  • Udvar rendben tartása, tömörítő gép kezelése
  • Évszakok változása szerinti feladatok (fűnyírás, téli csúszásmentesítés)
  • Egyéb takarítási feladatok

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • Jó fizikum, teherbíró képesség
  • Kulturált megjelenés, viselkedés
  • Megbízhatóság
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz, amihez cafeteria is jár
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Nálunk összetartó közösség tagja lehetsz
  • Igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

ELÉRHETŐ BÉREZÉS:

  • 8 órában Nettó: 143.850 Ft
  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Takarító