MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (BIZTONSÁGTECHNIKAI TERÜLET)

Jelentkezési határidő: 2019-03-31

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • Műszaki ajánlatkészítés biztonságtechnikai (IT, tűzjelző, kamera) rendszerekre az ügyfél igények maximális figyelembe vételével
  • Költségkalkuláció készítése rendszerspecifikáció szerint
  • Szerződés előkészítése
  • Szükség esetén alternatív műszaki javaslatok elkészítése és képviselése a versenyképesség érdekében
  • Vállalatirányítási rendszerben a kivitelezési munkák előkészítése
  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása
  • Együttműködés az értékesítői, tervezői és kivitelezői csapattal

Elvárások:

  • Műszaki mérnök végzettség
  • Magas szintű Excel tudás
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki területen kereskedelmi munkatapasztalat, ajánlatkészítésben, közbeszerzési pályázatkezelésben jártasság előny
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Ajánlatkészítő