MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (TŰZVÉDELMI TERÜLET)

Jelentkezési határidő: 2019-02-15

Állásajánlat nyomtatása

Milyen feladatok várnak rád?

  • Műszaki ajánlatkészítés sprinkler tűzoltó és egyéb gépészeti rendszerekre az ügyfél igények maximális figyelembe vételével.
  • Költségkalkuláció készítése rendszerspecifikáció szerint.
  • Szükség esetén alternatív műszaki javaslatok elkészítése és képviselése a versenyképesség érdekében.
  • Vállalatirányítási rendszerben a kivitelezési munkák előkészítése.
  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása.
  • Együttműködés az értékesítői, tervezői és kivitelezői csapattal.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Technikusi végzettség
  • 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki területen kereskedelmi asszisztensi munkatapasztalat
  • Magas szintű Excel tudás

Előny:

  • Műszaki (gépészmérnök) végzettség
  • Ajánlatkészítésben, közbeszerzési pályázatkezelésben jártasság
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete előny

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, piacvezető vállalatcsoportnál dolgozhatsz.
  • Betanulásodat tapasztalt mentor segíti.
  • Támogató kollégák mellett dolgozhatsz.
  • Dinamikus, pörgős csapat része lehetsz.
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Ajánlatkészítő