SZÁMLÁZÁSI ÉS KÖVETELÉSKEZELÉSI VEZETŐ

Jelentkezési határidő: 2019-02-24

Állásajánlat nyomtatása

Milyen feladatok várnak rád?

  • Magyarországi cégcsoport számlázási tevékenységének felügyelete, szakmai irányítása.
  • Számlázó munkatársak munkájának koordinálása és ellenőrzése.
  • Együttműködés a társosztályokkal és külső szervezetekkel.
  • Kimutatások és jelentések készítése a követelésekről.
  • Követelések behajtásának koordinálása vállalatcsoporton belül, valamint a behajtási folyamat nyomon-követése.
  • Számlázási folyamatok optimalizálása és az ügymenettel való összehangolása.
  • Könyvvizsgálatokban, belső ellenőrzésekben, auditokban aktív részvétel.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (számviteli vagy pénzügyi).
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Magabiztos szakmai tudás (ÁFA szabályok, szerződések értelmezése).
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok stabil ismerete és kiemelkedő Microsoft Excel tudás.

Előny:

  • Középfokú angol nyelvismeret.
  • SAP SD/MM/FI modulok ismerete.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, piacvezető vállalatcsoportnál dolgozhatsz.
  • Szakmai játszóteret biztosítunk számodra, azáltal hogy a számlázás/követeléskezelés számtalan formáját alkalmazzuk.
  • Támogató kollégák és fejlesztő vezető mellett dolgozhatsz.
  • Dinamikus, pörgős csapat része lehetsz.
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Polgár utca 8-10.
  • Munkaterület: Számlázási csoportvezető