BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ ÉS KARBANTARTÓ

Jelentkezési határidő: 2019-04-30

Mik a feladatai nálunk egy Biztonságtechnikai telepítő és karbantartónak?

  • Lakossági riasztó és videós kis rendszerek telepítése
  • Hibajavítási feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Helpdesk, Ügyfélszolgálat és Értékesítési osztály műszaki támogatása
  • Dokumentációk készítése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Érvényes szerelői igazolvány (biztonságtechnikai mérnök végzettséggel automatikusan kiváltható)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektronikai műszerész, vagy középfokú villamosipari végzettség
  • Biztonságtechnikai területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Szakmai referenciák
  • Dsc, Paradox, Premier, Hikvision termékek ismerete
  • Pc és IT alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil hátterű vállalatcsoport
  • Változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  • Munkavégzés helye: Budapest, Zay utca
  • Munkaterület: Biztonságtechnikai telepítő és karbantartó