BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZER SZERELŐ

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszerek karbantartása, hibajavítása és telepítése (IT, tűzjelző, Behatolásjelző, beléptető, CCTV, gázzal oltó, PA )

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész, vagy középfokú villamos ipari végzettség
  • B típusú jogosítvány
  • Önálló, gyors, pontos munkavégzés

Előny:

  • Biztonságtechnikai rendszer szerelő jogosultság és szakmai gyakorlat
  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Szakmai referenciák
  • Dsc, Paradox, Premier, Hikvision, stb.. termékek ismerete
  • Pc és IT alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  • Kezdés akár azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest és egyéb vidéki helyszínek
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Szerviztechnikus