KIVONULÓ JÁRŐR

Jelentkezési határidő: 2019-12-31

Állásajánlat nyomtatása

Mik a feladatai nálunk egy Kivonuló járőrnek?

  • A kivonuló szolgálat járőre a gépjárművel a riasztás helyszínére elindul
  • A helyszínre érkezve megteszi az adott helyzetnek megfelelő intézkedéseket
  • Végrehajtja az objektum ellenőrzését
  • Szükség esetén a hatóságok megérkezéséig biztosítja a helyszínt
  • A kötelezően töltendő nyomtatványokat időrendben és pontosan vezeti

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Teljesen bejelentett, versenyképes munkabér (Motoros járőr bruttó 320.000 Ft./hó; Gépkocsis járőr bruttó 300.000 Ft./hó)
  • Túlóra esetén 50%-os, ünnepnapokon 100%-os pótlék
  • Vidékről történő bejárás esetén költségtérítés
  • Fizetett szabadság
  • Előre tervezhető 24/48-as szolgálat
  • Készenléti jellegű munkakör
  • Stabil hátterű vállalatcsoport

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Vagyonőri végzettség, különbözeti vizsgával
  • B kategóriás jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • A kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Küzdősportokban való jártasság

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Kivonuló járőr