ASSZISZTENS

Szerinted is rend a lelke mindennek? Szívesen lennél egy folyamatosan nyüzsgő csapat segítő szelleme, aki rendszert visz a mindennapokba?
Képzelj el egy folyamatosan fejlődő, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a tapasztalat kevésbé, ám a rátermettség annál inkább számít. Már több, mint 25 éve azon dolgozunk az elektronikus biztonságtechnika területén, hogy a kreatív tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve, magas szintű szolgáltatást nyújtsunk nemzetközi és hazai megrendelőink számára. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vállaló csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • A mérnök kollégáink munkájának adminisztratív támogatása
  • Közbeszerzési pályázatokra készített tenderanyagok dokumentációjának intézése
  • Szerződés adminisztráció
  • Számlakezelés
  • Beérkező ajánlatok rendszerezése
  • Kisebb irodai beszerzések koordinálása
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős, megbízható Excel tudás
  • Lelkiismeretes, precíz, csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Pénzügyi végzettség
  • B típusú jogosítvány
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  •  Kezdés akár azonnal
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Kereskedelmi asszisztens