Gépész vezető tervező

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

A Társaság Sprinkler tervezési projektjeinek felelős szakmai irányítása az alábbi feladatok mentén:

  • Oltórendszerek szabályos és szakszerű kivitelezési terveinek elkészítése
  • A kivitelezési dokumentáció részeként a hatályos előírásokban meghatározott tartalmú műszaki leírás készítése.
  • Szakági és generál tervezői egyeztetéseken való részvétel.
  • Hatósági egyeztetéseken való részvétel.
  • Tervezői kooperáción való részvétel.
  • Átadás – átvételhez szükséges dokumentációk előkészítése, részvétel tervzsűrin.
  • Kivitelezésre átadandó dokumentáció ismertetése, átadása a projektvezetésnek.
  • Rábízott tervezők napi munkájának irányítása
  • Ajánlatadáshoz szakmai felmérések elvégzése, terv optimalizálásra javaslatok kidolgozása.
  • Az elvégzett munkák kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése, igazoltatása a megrendelővel.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Szakági tervezői jogosultság
  • Legalább 5 év releváns munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú előmeneteli lehetőségek
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok