ASSZISZTENS

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • A mérnök kollégáink munkájának adminisztratív támogatása
  • Tenderanyagok dokumentációjának kezelése
  • Szerződés adminisztráció
  • Számlakezelés
  • Beérkező ajánlatok rendszerezése
  • Kisebb irodai beszerzések koordinálása
  • Telefonos és emailes ügyintézés magyar és angol nyelven
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős, megbízható Excel tudás
  • Lelkiismeretes, precíz, csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • SAP ismeret
  • B típusú jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest lll. kerület

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  •  Kezdés akár azonnal
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Kereskedelmi asszisztens