FELSZOLGÁLÓ/BÜFÉ PULTOS

Jelentkezési határidő: 2019-12-04

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Üdítők, szendvicsek, meleg szendvicsek előkészítése és felszolgálása
  • Kávé elkészítése és felszolgálása
  • Pénztár kezelése
  • Munkaterület folyamatos rendben és tisztán tartása

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Rendelkezel szakmai tapasztalattal
  • Megjelenésed ápolt, rendezett
  • Barátságosan, kedvesen, ugyanakkor tiszteletteljesen viszonyulsz az emberekhez
  • Önállóan, felelősségteljesen, precízen és profin dolgozol

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

Bruttó 245.000 Ft

MUNKAIDŐ:

  hétfőtől-péntekig 8 órában (06:00-14:00)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

 1139 Budapest, Rozsnyay utca 21-25

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Összetartó közösség tagja lehetsz
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)
  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Büfé pultos